Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz
Zobacz

Sieć Tras Rowerowych Pomorza Zachodniego przybiera realny kształt

W tym roku ruszy budowa kolejnych odcinków rowerowych tras: Pojezierzy Zachodnich i Starego Kolejowego Szlaku. Rowerzyści będą mogli z nich korzystać przed przyszłorocznymi wakacjami.
 

Ponad 40 zadań w tegorocznym planie jednorocznych zadań drogowych

ZZDW ogłasza przetargi na tzw.zadania jednoroczne czyli remonty i przebudowy najbardziej zniszczonych odcinków dróg wojewódzkich. Co roku na te zadania przeznaczane jest blisko 40 mln z budżetu województwa zachodniopomorskiego.


Inwestycje drogowe realizowane w tym roku przez ZZDW, w ramach RPO WZ na lata 2014-20

W tym roku zakończą się cztery kolejne inwestycje realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20. Najwcześniej, bo  w czerwcu zakończy się budowa obwodnicy Barlinka w ciągu DW nr 151.


 

Dwie inwestycjie finansowane dzięki funduszom z Unii Europejskiej z programu INTERREG rozpoczną się jeszcze w tym roku

ZZDW ogłosił dwa przetargi na projekty zakwalifikowane przez Unię Europejską do programu Współpracy Transgranicznej INTERREG VA. Chodzi o przebudowę i rozbudowę przejścia drogi woj. nr 115 przez Tanowo w powiecie polickim i przebudowę drogi woj. nr 122 przez Krzywin w powiecie gryfińskim.


Zakończyły się prace nad listą zadań jednorocznych, które będą realizowane w tym roku przez ZZDW.

Zadania jednoroczne to przebudowy najbardziej zniszczonych odcinków dróg wojewódzkich oraz zadania z zakresu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.  W minionym roku włącznie z zadaniami mostowymi było to 55 różnych inwestycji.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl