Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

Utrudnienia na drodze nr 172 Połczyn Zdrój - Szczecinek

Od 2 do 30 listopada będzie zamknięty odcinek drogi wojewódzkiej numer 172 pomiędzy Szczecinkiem a Barwicami. Utrudnienia będą związane z przebudową przepustu w miejscowości Radacz.

Owodnica Trzebiatowa ominie tereny parkowe miasta

Po półtorarocznej przerwie wznowione zostają prace projektowe trzeciej części obwodnicy Trzebiatowa. Przerwa była spowodowana negocjacjami z Ministerstwem Obrony Narodowej na temat przekazania części terenów wojskowych. Podpisane porozumienie pozwala na ustalenie ostatecznego przebiegu brakującej części obwodnicy.


Przebudowa kolejnego odcinka "berlinki" coraz bliżej

14 wykonawców zgłosiło się do przetargu na przebudowę kolejnego odcinka drogi wojewódzkiej nr 142 czyli tzw. „berlinki”. Przebudowa blisko 22-kilometrowego odcinka Szczecin – Krzywnica, będzie realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


 

ZZDW ogłosił przetargi na kolejne dokumentacje


ZZDW ogłosił przetargi na wykonanie trzech dokumentacji na zadania, które mają szansę znaleźć się w puli zadań realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20. Chodzi o rozbudowy dróg wojewódzkich: nr 203 na odcinku Darłowo-granica województwa i drogi nr 102 na dwóch odcinkach: Lędzin-Trzebiatów i Trzebiatów-Kołobrzeg.


Obwodnica Gryfic w planach ZZDW

ZZDW ogłosił przetarg na przygotowanie dokumentacji technicznej obwodnicy Gryfic. Nowy odcinek połączyłby od północy trzy drogi wojewódzkie nr 110, 109 i 105
Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl