Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

    Nie znaleziono aktualnych ogłoszeń sprzedaży

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

Przygotowania do kolejnych inwestycji w ramach RPO WZ

Cztery nowe inwestycje drogowe zostały wpisane do Wieloletniej Prognozy Finansowej dla województwa zachodniopomorskiego. Radni podczas Sejmiku Wojewódzkiego zatwierdzili propozycje ZZDW i Zarządu Województwa. Przetargi będą ogłaszane po wejściu w życie nowych przepisów o zamówieniach publicznych. 


Duże utrudnienia na drodze wojewódzkiej nr 203

Roboty drogowe prowadzone na drogach wojewódzkich w czasie wakacji powodują duże utrudnienia w ruchu i wydłużenie czasu przejazdu. W najgorszej sytuacji są jednak ofiary wypadków i osoby potrzebujące pomocy na terenach, do których dojazd jest utrudniony.  Dlatego drogowcy wraz ze służbami ratowniczymi, przeprowadzili dziś test przejazdu samochodu uprzywilejowanego przez przebudowywany odcinek drogi nr 203 Dąbki-Darłowo.


 

W Sławnie zostały wznowione prace pod wiaduktem w ciągu drogi wojewódzkiej nr 205


W Sławnie, w okolicy wiaduktu kolejowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 205, układane są nowe instalacje sieci wodociągowej, gazowej i kanalizacji deszczowej. Przerwa w robotach drogowych w tym miejscu związana była z koniecznością wykonania projektu dodatkowego,  gdyż w trakcie prac ziemnych okazało się, że dotychczasowe instalacje położone są zbyt płytko.W Mołstowie w ciągu drogi nr 152 powstanie nowy przepust

ZZDW przekazał plac budowy wykonawcy nowego przepustu w Mołstowie na granicy powiatów: powiat łobeski - powiat świdwiński  w ciągu drogi nr 152. Niebawem rozpoczną się w tym miejscu roboty drogowe.  


Rozbiórka i budowa nowego obiektu w Starym Objezierzu

Niebawem rozpocznie się rozbiórka 77-letniego wiaduktu drogowego nad torowiskiem nieczynnej linii kolejowej w miejscowości Stare Objezierze w powiecie gryfińskim. W Moryniu podpisana została umowa o realizacji inwestycji.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl