Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz

Zakończone przebudowy na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie

Ulica Szczecińska w Starym Czarnowie stanowiąca odcinek drogi wojewódzkiej nr 120 oraz przejście drogi nr 126 przez Mieszkowice zyskały nowe nawierzchnie. Obie przebudowy prowadził Rejon Dróg Wojewódzkich w Chojnie.


 

W Łobzie powstanie nowy most w ciągu drogi wojewódzkiej nr 151

Do 29 września firmy mogą składać oferty w przetargu na rozbiórkę starego i budowę nowego mostu w Łobzie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 151.  Zadanie, które jest wpisane do Regionalnego Programu Operacyjnego WZ na lata 2014-20, będzie pierwszym etapem przebudowy DW nr 151 na odcinku Świdwin – Łobez.


 

W przyszłym roku przebudowane zostanie przejście DW nr 120 przez Wełtyń

ZZDW ogłosił właśnie przetarg na przebudowę i rozbudowę przejścia drogi nr 120 przez Wełtyń w powiecie gryfińskim. Projekt ma szansę na dofinansowanie unijne z Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V A.


Zakończone przebudowy dróg wojewódzkich

Zakończyło się już siedem z 20 zaplanowanych na ten rok przebudów odcinków dróg wojewódzkich realizowanych w ramach tzw. zadań jednorocznych. W tym roku zaplanowano przebudowę 25 kilometrów dróg.


 

Kolejny odcinek "berlinki" do przebudowy

ZZDW ogłosił właśnie przetarg na przebudowę blisko 25-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 142 Szczecin – Krzywnica. Inwestycja będzie realizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl