Loading
Herb
 wybierz miejscowosc


GODZINY OTWARĆ MOSTÓW ZWODZONYCH

Most zwodzony przez rzekę Dziwnę w Dziwnowie

Przęsło mostu podnoszone jest co dwie godziny w godzinach parzystych. W sezonie letnim wprowadza się dodatkowe godziny otwarcia mostu, które ustala się przed każdym sezonem turystycznym.

Z uwagi na przebudowę portu w miesiącach: marcu i kwietniu, most dodatkowo otwierany jest dla jednostek pływających w godzinach 03:00, 05:00, 07:00.

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 91 38-13-711, 691-290-865, kontakt UKF - kanał 10

Most przez Odrę Wschodnią w Gryfinie

Most zwodzony na Odrze Wschodniej otwierany jest na wezwanie żeglugi, w sytuacji gdy na przejście pod mostem oczekują jednostki pływające, a także na każde wezwanie ZZDW w Koszalinie lub Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie.

Ponadto przęsło podnoszone jest planowo dwa razy w miesiącu w celu wykonania czynności  konserwacyjnych wg zatwierdzonego harmonogramu otwierania i zamykania mostu.  

Telefon do przedstawiciela firmy obsługującej most - 503 135 360 lub 801 359 456

Most przez rzekę Wieprzę łączący Darłówko Wsch. z Zach.

Obsługa mostu otwiera przęsło o pełnych godzinach przez całą dobę,  by z portu lub do portu mogły wpływać kutry rybackie, jachty i okręty Marynarki Wojennej.

Dodatkowe otwarcia są możliwe wyłącznie na wezwania Bosmana lub Kapitana Portu np. w czasie prowadzonych na morzu akcji ratowniczych. 

Dyżurny telefon operatora mostu, pod którym można otrzymać informacje o moście to 94 314-29-76

PRZETARGI

OGŁOSZENIA SPRZEDAŻY

WARTO ODWIEDZIĆ

Zobacz
Zobacz
Zobacz

Roboty utrzymaniowe na drogach wojewódzkich

W całym województwie na drogach wojewódzkich rozpoczęły się wiosenne prace utrzymaniowe.  Część  Rejonów Drogowych przeprowadza jeszcze przetargi na  koszenie traw w pasach drogowych oraz odświeżenie oznakowania  poziomego.


W tym roku zakończy się pięć kolejnych inwestycji drogowych ujętych w Regionalnym Programie Operacyjnym WZ.

Najszybciej kierowcy pojadą zmodernizowaną DW nr 142 czyli „berlinką”. ZZDW planuje otworzyć zamkniętą dla ruchu DW nr 142 zgodnie z planem czyli do końca czerwca.


 

Trwają postępowania przetargowe na dokumentacje kolejnych odcinków tras rowerowych

Powstaną kolejne dokumentacje na budowę i oznakowanie tras rowerowych w zachodniopomorskim.  Całość będzie finansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20.


ZZDW wyłonił wykonawców na przebudowy drogi wojewódzkiej nr 111

Przed wakacjami  ruszą dwie przebudowy drogi wojewódzkiej nr 111, która łączy położony koło Wolina Recław z zachodnią obwodnicą Goleniowa oraz drogami ekspresowymi S3 i S6. Trasa, która co roku wyznaczana jest jako alternatywna droga nad morze, jest systematycznie dostosowywana do standardów drogi wojewódzkiej.


Velo Baltica - w Kołobrzegu powstaje nowy odcinek trasy

Przed wakacjami otwarty zostanie pierwszy z nowo budowanych przez ZZDW odcinków trasy rowerowej  Velo Baltica.  Chodzi o odcinek w rejonie ulicy Bałtyckiej w Kołobrzegu. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Zachodniopomorskiego na lata 2014 – 2020.


 
Prawa autorskie
Twój sposób na internet - www.mentax.pl